vune24
Infolinka: 731 651 041
Slovensky vune24 facebook
V košíku nejsou žádné položky

Mary Kay Sada Saténové ruce Granátové jablko

Jemné a omlazené ruky

Sada Saténové ruce Granátové jablko
Tato téměř lázeňská péče oživuje a omlazuje vzhled rukou, takže budete mít pocit okamžité regenerace a vaše ruce budou vypadat zdravěji. Ruce zůstanou saténově hladké a pružné, hrubá a suchá místa budou vyhlazena a pokožka se celkově zklidní.

Nádherná vůně granátového jablka z limitované kolekce vám pomůže uniknout z kolotoče každodenních starostí.

Nechte se unést do místa čisté blaženosti, kde budou vaše ruce hýčkány a kde potěšíte své smysly. Tato příjemná vůně voní po šťavnatém granátovém jablku – oblíbeném ovoci se semeny podobnými drahokamům, které se pěstuje již od nepaměti. Dále je obohacena ovocnou směsí divokých bobulí, jablek, hrušek a marakuji. Váš bezstarostný únik čeká jen na vás. Najděte své potěšení ještě dnes.

Návod na použití

Krok 1: Chrání a připravuje - Ochranný změkčující krém (Satin Hands® Protecting Softener) podporuje ochrannou bariéru pokožky a zadržuje v ní cennou vlhkost.

Krok 2: Čistí a uhlazuje – jemně vmasírujte Zjemňující peeling s bambuckým máslem (Satin Smoothie® Refining Shea Scrub) do rukou a poté je opláchněte.  

Krok 3: Vyživuje a zklidňuje - díky Výživnému krému s bambuckým máslem (Satin Hands® Nourishing Shea Cream).

Typ: Dárkové kazety
Značka: Mary Kay
Záruka: 2 roky
Dostupnost:

Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)