Mary Kay Eye Make-Up Remover - odličovač očí pro všechny typy pleti 110ml

(100%)

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí. Složení nezanechává pleť mastnou.

  •     Klinicky testován – nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce.
  •     Vhodný i pro nositele kontaktních čoček.
  •     Vhodný pro citlivou pokožku i citlivé oči.
  •     Neobsahuje olej a je oftalmologicky testován.

Použití:

Před použitím řádně protřepejte, až se složky spojí, následně naneste malé množství na vatový tampon nebo kosmetický polštářek. Jemně odstraňte veškeré stopy očního líčení.

Dvoufázové nemastné složení jemně odstraňuje všechny druhy očního líčení.
Horní složka odstraňuje vodou nesmyvatelný a spodní odstraňuje vodou smyvatelný oční make-up.

Složení

  • Poloxamer 184 je čisticí složka, která rozpouští oleje, zachycuje nečistoty a pomáhá je tak odstranit z kůže. Tyto látky mohou často přispět k pěnění a napěnění samotného produktu.
  • Cyclohexasiloxane rozpouštědlo: je kapalina, která napomáhá rozpouštění látek.

 

 

 

 

Typ: Luxusní kosmetika
Značka: Mary Kay
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1 den
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
Mary Kay Eye Make-Up Remover - odličovač očí pro všechny typy pleti 110ml Ikona action 530 Kč 15 % 449 Kč
530 Kč
1 den
ks


Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)