Bvlgari Omnia Paraiba EdT 65ml

(63%)

Bulgari má tu čest otevřít novou kapitolu své slavné kolekce vůní OMNIA, která je psána v duchu brazilské krásy a exotických tónů. Unikátní tyrkysová barva je inspirována odstínem vzácného turmalínu Paraiba, který má v sobě snad všechny odstíny brazilských pralesů, moře a nebe.
Vůně se otevírá svěžími citrusovými tóny, jakých bylo dosaženo kombinací jiskřivého likéru curaçao s příchutí hořkých pomerančů a plně rozvitých květů maracuji. Srdcem OMNIA PARAIBA je ohnivá vášeň vyjádřená prostřednictvím bohaté nóty krémové gardénie s květinově exotickým nádechem mučenky. V základu vůně nás čeká dotek horkého brazilského slunce na zlatavé či čokoládové pleti místních krásek, které jsou vyjádřeny pomocí vetiveru doplněného delikátností kakaových bob

Typ: Dámské parfémy
Značka: Bvlgari
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1-2 dny
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
Bvlgari Omnia Paraiba EdT 25ml 1 349 Kč 41 % 790 Kč 1-2 dny
ks
Bvlgari Omnia Paraiba EdT 40ml 1 869 Kč 41 % 1 090 Kč 1-2 dny
ks
Bvlgari Omnia Paraiba EdT 65ml 2 269 Kč 36 % 1 450 Kč 1-2 dny
ks


Složení zboží

Základ Bvlgari Omnia Paraiba
Základ kakaové boby - esence vetiveru
Hlava Bvlgari Omnia Paraiba
Hlava kyselý pomeranč z Curacao - Marakuja
Srdce Bvlgari Omnia Paraiba
Srdce brazilská Gardénie

Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)