Lalique Reve D'Infini parfémová voda Lalique Reve D'Infini dámská parfémovaná voda 100ml

Tato dámská vůně je určena pro mladé, sofistikované ženy okolo ve věku 25 let a výše, které jsou vzdělané, kosmopolitní a žijí tzv. boho životním stylem. Potrpí si na luxus a kvalitu. Inspirováno ženou. Motiv ženy se v dílech Reného Laliqua objevoval velmi často. Obdivoval je a vyobrazoval je velmi romanticky a smyslně. Motiv na víčku a krabičce vůně reprezentuje nekonečno. Je symbolem nekonečného koloběhu života, ale v některých kulturách se také jedná o symbol štěstí.

Typ: Dámské parfémy
Značka: Lalique
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1 den
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
  Lalique Reve D'Infini dámská parfémovaná voda 30ml 1 690 Kč 26 % 1 248 Kč 1 den
ks
  Lalique Reve D'Infini dámská parfémovaná voda 50ml 2 390 Kč 29 % 1 682 Kč 1 den
ks
Lalique Reve D'Infini dámská parfémovaná voda 100ml 3 350 Kč 31 % 2 278 Kč 1 den
ks


Složení zboží

Základ Lalique Reve D'Infini parfémová voda
Základ vanilka, pižmo, santalové dřevo
Hlava Lalique Reve D'Infini parfémová voda
Hlava bergamot, liči, frézie
Srdce Lalique Reve D'Infini parfémová voda
Srdce růže, cedrové dřevo, broskev

Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)