V košíku nejsou žádné položky

Replay Tank Custom for Her

Nebezpečně okouzlující a přitažlivá vůně. Tajné rande kouzelného a svůdného medu s buketem elegantních a vášeň podněcujících květin. Spojení vrcholící explozí ženskosti, jež dráždí smysly. Hřejivá vanilka, smyslná pačuli a dřevité tóny exkluzivního orcanoxu v základu utvářejí magnetizující objetí.

Vůně jsou určeny pro mladé ženy a muže mezi 18 a 25 lety, kteří žijí život naplno a neustále hledají nové výzvy obohacující jejich osobnost. Vždy jsou v obraze – dokonale informováni o nejnovějších trendech a dění na sociálních sítích. Jsou vyznavači módních trendů s důrazem na každý sebemenší detail. Mají charisma a cítí se doma kdekoliv na světě.

Typ: Dámské parfémy
Značka: Replay
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1 den
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
Replay Tank Custom toaletní voda dámská 30ml 480 Kč 1 % 474 Kč 1 den
ks


Složení zboží

Základ Replay Tank Custom for Her
Základ orcanox, pačuli, vanilka
Hlava Replay Tank Custom for Her
Hlava jablečný sorbet, petitgrain, med
Srdce Replay Tank Custom for Her
Srdce konvalinka, jasmín, pomerančový květ

Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)