Juvena MasterCare Express Firming & Soothing Bio-Fleece Mask 5x20ml

maska 5x20ml

Dopřejte své pleti tuto úžasnou bio-fleecovou masku jednou týdně.
Účinné látky velice rychle pronikají do pleti. Díky organickému složení masky velmi jednoduše přilne k pleti jako hebké pohlazení. Okamžitý účinek pomůže vaší tváři zapomenout na jakýkoliv stres.

OKAMŽITÝ A EFEKTIVNÍ ÚČINEK, KTERÝ ÚČINNĚ PRONIKÁ HLUBOKO DO PLETI.

Aplikace:
Tuto osvěžující proti stárnoucí masku můžete použít jednou týdně k doplnění vaší každodenní péče o pleť. Viditelně tím zredukujete známky únavy, napětí výraznějších linek a vrásek. Navíc pleť posiluje před budoucími stresovými faktory.
Otevřete sáček a vyjměte z něj masku, kterou zcela rozviňte. Z jedné strany masky odstraňte ochrannou fólii a přiložte ji na očištěnou pleť. Umístěte přesně na obličej a poté sundejte druhou ochrannou vrstvu. Nechte na obličeji působit 10-20 minut. Na závěr můžete na obličej aplikovat MasterCream a MasterCream Eye & Lip.

TIP:
Pokud chcete posílit účinek MasterCare Masky, použijte po očištění pleti Miracle Boost Essence. To pomůže vaší pleti lépe absorbovat všechny účinné látky obsažené v produktech, které následně použijete.
Pokud chcete vylepšit povzbuzující efekt masky, můžete její použití doplnit lehkou akupresurou obličeje. K tomu poslouží vaše prsty, kterými budete lehce kroužit po obličeji.

Typ: Luxusní kosmetika
Značka: Juvena - Mastercream
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1 den
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
Juvena MasterCare Express Firming & Soothing Bio-Fleece Mask 5x20ml 2 990 Kč 33 % 1 980 Kč 1 den
ks


Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)