Mary Kay Men oční krém (Advanced Eye Cream) 18 ml

Tato vylepšená receptura okamžitě hydratuje a pomáhá zpevnit pleť okolo očí, protože výrazně minimalizuje vzhled jemných linek a vrásek.

Oči bývají jedny z prvních, kde se projeví viditelné známky únavy, stresu a poškození sluncem. Takže vše od kruhů pod očima přes napuchnutí až po jemné linky a vrásky se objeví právě tady a ukazuje se celému světu. Ale je něco, co můžete udělat. Oční krém je lehký, nemastný krém, který obsahuje pleťové kondicionéry. Okamžitě hydratuje a pomáhá zpevnit pleť okolo očí, protože výrazně minimalizuje vzhled jemných linek a vrásek.

Navíc je oftalmologicky testovaný, vhodný pro všechny typy pleti a nositele kontaktních čoček, klinicky testovaný na dráždivost pokožky a alergie, nemastný, hypoalergenní a nekomedogenní

Použití s přípravkami:

MKMen Mýdlo na obličej
MKMen Pleťové tonikum
MKMen Hydratační krém proti stárnutí s SPF 30
MKMen Oční krém pro muže
MKMen Pěna na holení
MKMen Chladivý gel po holení
MKMen Tělový deodorant ve spreji

Typ: Luxusní kosmetika
Značka: Mary Kay - pánská kosmetika
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1-2 dny
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
Mary Kay Men oční krém (Advanced Eye Cream) 18 ml 570 Kč 8 % 519 Kč 1-2 dny
ks


Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)