vune24
Infolinka: 731 651 041
Slovensky vune24 facebook
V košíku nejsou žádné položky

Věrnostní program Matis

Z každého nákupu značky MATIS Paris získáváte bonus 12%. Za postupně nasbíranou částku si pak můžete vybrat libovolný/né přípravek/ky značky MATIS Paris.

Např.: Zakoupíte-li si přípravek MATIS Paris v hodnotě 1499 Kč získáváte v rámci svého 12% bonusu do motivační kartičky částku 180 Kč.

Jak kartu vyplňovat
 - zákazník obdrží již vyplněnou kartu
 - každý nákup přípravku Matis si zákazník zapíše do "karty nákupu": datum (např. 17. 7. 04), ref.č. (zůstane prázdné),                     
   zaplacená částka (až po zvýhodnění - slevách) a podepiše se
 

Co získá zákazník?
 - zákazník má nárok na dárek Matis v MOC z 12% hodnoty jeho nákupů                   

          
Zákazník má nárok na dárek, co s tím?
 - zákazník si dárek vybere a odešle kartičku na naši adresu, spolu s názvem vybraného dárku
 - vyplněnou kartičku pošlete poštou na adresu:
   Vune24.cz, Hudcova 533/78c, 62100 Brno

Za nasbíraný 12% bonus si můžete vybrat jakýkoliv přípravek značky MATIS Paris, kromě akčních nabídek a jednorázových setů (dárkových kazet). Vámi vybraný přípavek Vám zašleme poštou na udanou adresu.


Tento motivační program není časově omezen a záleží jen na Vás, kolik přípravků a v jaké hodnotě nakoupíte a kdy uplatníte Váš 12% bonus.
Přejeme Vám mnoho spokojenosti se značkou MATIS Paris.

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)