V košíku nejsou žádné položky

Juvena

Značka JUVENA je od roku 1954 průkopníkem ve výzkumu pokožky a jejích potřeb a vybudovala si pozici odborníka v boji proti předčasnému stárnutí. Její jméno je odvozené z latinského „juvenalis" – mládí – které je vizí a zároveň i příslibem.
 

Pure Cleansing – čistící řada pro všechny druhy pleti
Body – tělová řada obsahující jak sprchový gel, tak tělová mléka, krémy, deodoranty
Vitalizing Body Range – citrusová tělová řada
Skin Energy – 24h, pro všechny typy pleti i věku – řada speciálně pro doplnění hydratace a energie pleti
Skin Optimize – startovní péče – chrání před prvními známkami stárnutí (řada obsahuje např BB a CC krémy)
Skin Rejuvenate – obsahuje 3 pod-řady – Nourishing, tedy výživnou řadu, Delining, tedy protivráskovou a samozřejmě Lifting – zpevňující. Skin Rejuvenate je základní pilíř péče pro 30 – 45 let
Juvelia – 24 hodinová regenerační řada pro potřeby zralé pleti
Specialists – řada obsahující speciální péči a produkty Miracle – prakticky nejprodávanější produkty značky
Phyto De-tox – detoxikační řada – oblíbená hlavně na jaře nebo na podzim. Pro všechny typy pleti a pro všechny věkové skupiny
Sunsation – speciální sluneční řada – vhodná na dovolenou a opalování
Rejuven Men – řada speciálně navržená pro potřeby mužské pleti
MasterCare – Vrchol inovace protistárnoucí péče
MasterCaviar – vrchol luxusu a péče Juvena

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)