V košíku nejsou žádné položky

Věrnostní slevy

Ceníme si našich věrných zákazníků, proto jsme připravili věrnostní slevy pro ty, kteří u nás nakupují pravidelně.
 

  • Slevu 3 % získáte pokud celková hodnota nákupu za posledních 365 dní dosahuje výše od 1 000Kč do 4 999Kč.
  • Slevu 5 % získáte pokud celková hodnota nákupu za posledních 365 dní dosahuje výše od 5 000Kč do 9 999Kč.
  • Slevu 7 % získáte pokud celková hodnota nákupu za posledních 365 dní dosahuje výše od 10 000Kč do 19 999Kč.
  • Slevu 9 % získáte pokud celková hodnota nákupu za posledních 365 dní dosahuje výše od 20 000Kč do 200 000Kč.

Pro získání slevy je nutné se u nás zaregistrovat. Následně se stačí přihlásit a nakoupit a systém vám automaticky připíše vaši slevu.
Akce se nevztahuje na již zlevněné zboží, zboží v akci a v aukci.

 

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)