V košíku nejsou žádné položky

Juvena

Připravili jsme pro vás bonusový program Juvena of Switzerland pro registrované zákazníky na www.vune24.cz               


Obecné info                    
 - termín spuštění bon.programu od 1.2.2012 do odvolání                    
 - princip bon.programu je postaven na "kartě nákupů"                    

Jak kartu vyplňovat
 - zákazník obdrží již vyplněnou kartu
 - každý nákup přípravku Juvena si zákazník zapíše do "karty nákupu": datum (např. 17. 7. 04), ref.č. (zůstane prázdné),                     
   zaplacená částka (až po zvýhodnění - slevách)
Co získá zákazník?
 - zákazník má nárok na dárek Juvena v MOC z 10% hodnoty jeho nákupů                    
                   
Zákazník má nárok na dárek, co s tím?
 - zákazník si dárek vybere a odešle kartičku na naši adresu, spolu s názvem vybraného dárku
 - vyplněnou kartičku pošlete poštou na adresu:
   Vune24.cz, Hudcova 533/78c, 62100 Brno
                  
Příklad:
 - zákaznice Nováková nakoupí výrobky Juvena za 37.900 Kč = má tedy nárok na dárek v hodnotě 3.790 Kč.                    
 - vybere si SkinNova SC Serum v hodnotě 3.790 Kč.                    
 - v případě, že si zákazník zvolí dárek v nižší hodnotě než je nasbíraná suma, může si zbývající část sumy převést na novou kartičku a sbírat nákupy dále

Na obrázku je uvedená Maloobchodní cena (MOC), pokud nasbíráte na kartičke 1650Kč tak na tenhle produkt Vám chybí 55Kč, pokud máte na kartičke 1710Kč tak uvedený dárek je možné uvest na kartičku a odešleme Vám ho, zbylé body vám budou připsány na novou kartičku.


Co potom:
 - při odebrání kartičky bude vystavena nová kartička
 - dárek by měl cca do 3.týdnů přijít na prodejnu pro zákazníka, kterému bude dárek odeslán na zvolenou adresu
                   
Komu je "kartička nákupu" určena?                    
 - tuto "kartu nákupů" by měl obdržet každý zákazník Juvena, registrován na www.vune24.cz
 

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)