V košíku nejsou žádné položky

3LAB Anti-Aging Eye Lift

3LAB, známý tím, že uvádí produkt s technologiemi, které dokáží změnit pleť. Nyní přichází jako první s novinkou – Ephemer™, klíčovou ingrediencí nového očního krému Anti-Aging Eye Lift. Tento zpevňující, vyplňující a rozjasňující omlazující přípravek poskytuje lifting "zevnitř" s klinicky prokázanými výsledky.Je všeobecně známo, že volné radikály, molekuly vznikající vlivem znečištěného životního prostředí a UV zářením, poškozují pleť a urychlují její stárnutí. Antioxidanty naopak proces stárnutí zpomalují.

Přídavné Anti-Aging Eye Lift ingredience:
Marine Repair Complex, Patent Pending, komplex výtažků z řas a jiných mořských ingrediencí, které poskytují dlouhodobou hydrataci, udržují rovnováhu v pleti, zvyšují produkci elastinu a stimulují obnovu kolagenu.Sesame Seed Extract, rostlinný vyplnovač vrásek, zlepšuje hydrataci pleti a redukuje linky a vrásky.Caper Extract zklidňuje případná podráždění pleti.
St. Paulswort and Chinese Sage Bush prozáří pleť a sjednocuje její tón a texturu.
Mango Shea Butter zabraňuje ztrátě vody a udržuje hydrataci pleti.

Anti-Aging Eyelift se jistě stane favoritem ve vaší péči .Uvidíte velké změny na pleti na vlastní oči, jako je jemná pleť, vypnutá, prozářená a zpevněná. Anti-Age Eye Lift se aplikuje denně na jemnou pleť kolem očí.

Typ: Luxusní kosmetika
Značka: 3LAB Anti-Aging
Záruka: 2 roky
Dostupnost: 1 den
Dostupné varianty Maloobchodni cena Sleva Naše cena Dostupnost  
3LAB Anti-Aging Eye Lift oční krém 15 ml Ikona action 10 329 Kč 25 % 7 690 Kč
10 329 Kč
1 den
ks


Užitečné funkce

Poslat známemu Odešlete e-mail známemu
Dotaz na zboží Odešlete dotaz
Zobrazit QR kód Zobrazíte QR kód

Co je to parfém, toaletní a kolínská voda? Parfém obsahuje 15 až 30% kompozice, toaletní parfém nebo Eau de parfum 8 až 15% kompozice, toaletní voda nebo Eau de toilette až 4 až 8% kompozice v koncetrovaném lihu. Kolínska voda ( Eau de cologne) obsahuje 3 až 5% kompozice ve zředěném, často 70%ním lihu ( obsahuje 70% ethanolu.)

Jak si vybrat správný parfém nebo podobný výrobek? Především podle vlastního vkusu. Nikdy nevybírame vůni podle "vzorku" připraveného aplikací parfému nebo podobného výrobku např. na vatový tampón nedo do krytky spreje, který je pak delší dobu ponechán volně na vzduchu. Takovýto "vzorek" vůně neodpovída vůni výrobku v uzavřeném obalu.

 Je pravda, že stejný parfém má u různých uživatelů poněkud odlišnou vůni? Ano, je to pravda. Každý člověk má svou vlastní specifickou vůni. Závisí to na vlastnostech jeho pokožky, způsobu výživy a životných zvyklostech. Parfém, který u jednoho uživatele voní příjemně, může na pokožce jiného uživatele působit poněkud odlišně.

Může parfém ovlivnit náladu? Ano, velmi. Vůně působí  bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže.

Proč se nemá současně používat více různých vůní? Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný a odlišně intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak a kde se má parfém "nosit" ? Je to především otázka koncetrace. Všeobecně se parfém nanáší na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, t.j do loketního důlku, ale i do podkolení - do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučujeme se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pak ne na přírodní hedvábí.

Význam zkratek - EdT - toaletní voda, EdP - parfémová voda, BL - telové mléko (body lotion), SG - sprchový gel (shower gel), AS - voda po holení (after shave), ASB - balzám po holení (after shave balm)